iCarly

iCarly-One Direction

9. dubna 2012 v 11:00 | Dulce*VerOnika*<3
Nech sa páči :) Prinášam vám jednu z častí iCarly,v ktorom hostili One Direction.Táto časť mala premiéru včera v našom čase o 2:00,inak to išlo 20:00.Neviem kedy to bude u nás predabované,ale tuto si to môžete pozrieť s českými titulkami.Príjemné sledovanie :D
PS:Tie ktoré milujete Zayna a Harryho,nehnevajte sa na Carly a tú jej kamarátku :D To je scenár,jednoducho sa s tým musíme zmieriť...Fakt sa na tom vela nasmejete :D


Spencer Shay

7. dubna 2012 v 10:36 | Dulce*VerOnika*<3
Carlyin potrhlý, excentrický, ale přesto zodpovědný starší bratr. Spencer je začínající umělec, který převzal starost o sestru poté, co byli jejich rodiče vysláni armádou na misi do zahraničí. Dům předělal na svůj ateliér a výstavu svých bláznivě vypadajících soch. I když je Spencer trochu nekonveční, Carly se na něj může kdykoliv obrátit.

Freddie Benson

7. dubna 2012 v 10:34 | Dulce*VerOnika*<3
Freddie je Carlyin slepě oddaný kamarád ze sousedství. Do Carly je odjakživa zamilovaný až po uši, i když moc dobře ví, že Carly se s ním chce jen kamarádit. O Freddiem se ví, že je blázen do techniky. Miluje technologické vymoženosti a jsou to právě jeho znalosti, díky kterým je možné vystavit jejich show každý týden na internet. I když pro Carly by udělal absolutně cokoliv, jeho vztah k Sam je trochu jiný. Na všechno mají tihle dva odlišný názor a jsou tak trochu jako stále rozhádaní brácha se ségrou.

Sam Puckettová

7. dubna 2012 v 10:30 | Dulce*VerOnika*<3
Sam Puckettová: Carlyina nejlepší kamarádka. Je jí 13 let a jde z průšvihu do průšvihu. Většinou je na koberečku u ředitele kvůli nějakému bláznivému kousku nebo drzé poznámce. Carly má Sam hrozně ráda, protože je bláznivá, je s ní sranda, je nepředvídatelná a především je to dobrá kamarádka. Carly se většinu času pokouší zajistit, aby se Sam nedostala do dalších problémů.

Carly Shayová-Miranda Cosgrove

7. dubna 2012 v 10:28 | Dulce*VerOnika*<3
Carly Shayová (Miranda Cosgrove): I když je Carly především typickou holkou z osmé třídy, přesto je o trochu vyspělejší než většina vrstevníků. A to způsobem, který k ní jaksi přitahuje pozornost lidí kolem. Musela dospět o trochu rychleji než většina holek v tomhle věku, protože její rodiče slouží v armádě v cizině a ona musí všechno zvládat se svým sice trochu nekonvenčním, ale roztomilým šestadvacetiletým bráchou Spencerem. Problémové situace, které většinu děvčat v tomhle věku pěkně vytočí, zvládá Carly s velkým přehledem. Mezi kamarády si tím vysloužila pověst někoho, na koho se vždycky mohou obrátit. Carly tedy můžeme popsat jako mladou a pohodovou holku, která je mezi svými vrstevníky jakýmsi hlasem rozumu.

O čom je seriál iCarly?

7. dubna 2012 v 10:24 | Dulce*VerOnika*<3
Přesně v duchu "Waynova světa" se Carly a její nejlepší kamarádka Samantha "Sam" Puckettová rozhodnou přetvořit nudný školní projekt na vlastnoručně vedenou internetovou show poté, co jejich kamarád Freddie omylem vystaví video s jejich šaškováním na internetových stránkách pro domácí videa "Splash Face". Jejich okamžitý úspěch přesvědčí Carly, aby plně zapojila Sam (spolumoderátorku) a Freddieho (technického producenta) a společně spustili iCarly jako každotýdenní internetovou show, ve které si mohou dělat, co chtějí.
 
 

Reklama
twitstamp.com